אם תרצו פיצרייה טעימה, איכותית ומומלצת – אין זו אגדה!

פיצרייה רחובות

אם תרצו פיצרייה טעימה, איכותית ומומלצת – אין זו אגדה!

היסודות של פיצה נטועות באיטליה. הפיצה החלה את דרכה כמאכל לפשוטי העם ומרגריטה המלכה הפכה אותו למאכל לאומי ואהוב. היום פיצרייה אינה עוד מקום בו אופים פיצות בלבד, המגוון הקולינרי גדל והפך להיות עשיר יותר, יתרה מכך תנור הלבנים מאפשר אפייה של מרכלים מיוחדים וטעים שאינם פיצות, מאכלים כמו פוקצ’ות, סמבוסק וכדומה. בנוסף נוכל למצוא היום בכל פיצרייה רחובות מעבר למאפים גם פסטות למיניהם וחווית האכילה מתעשרת והופכת להיות מהנה. יש כמה דרכים על מנת שנוכל למצוא פיצרייה רחובות מומלצת כאשר לרוב הראשונה שבהן היא חיפוש במרשתת וקריאת חוות דעת. אך כפי שאתם יודעים על טעם וריח …. ולכן לא תמיד אנו לוקחים בכובד ראש את ההמלצות או חוות הדעת ואנו מכתתים רגילנו למצוא את הדבר האמיתי.

מרוב דובים לא רואים את היער

פיצרייה רחובות אחת טובה שווה 100 כאלו שמקלות ראש בחומרי הגלם או בכל שהאיכות שלהם ירודה. רק לסבר את האוזן יש תמיד יותר פיצרייה רחובות מאשר לקוחות שמוכנים לקנות ולכן כל הזמן קמות פיצריות ונסגרות  אחת הסיבות היא שהרבה אנשים אוהבים פיצה, וברחובות במיוחד ולכן לא מעט מחליטים לפתוח פיצרייה רחובות תוך כדי מחשבה על קהל לקוחות גדול כאשר בפועל על מנת ליצור פיצה איכותית צריך מרכיבים איכותיים ומרכיבים איכותיים מן הסתם עולים כסף, ואם ימכרו פיצה איכותית סביר להניח שהמחיר יהיה בהתאם, אך מה שקורה בפועל עם פיצרייה רחובות הוא שרוצים למשוך לקוחות, מוכרים במחיר נמוך שהוא ביחס ישר למרכיבים של הפיצה, הלקוחות לרוב מגיעים פעם אחת מקסימום פעמיים ואז מעדיפים לחפש פיצרייה רחובות אחרת יותר איכותיים, וכנראה שגם ישלמו עליה יותר. אותו עסק אינו יכול לשרוד ולכן הוא סוגר די מהר, ומיד אחריו קם עסק נוסף עם שם חדש, מבצע חדש אך אותו מוצר, אותה איכות ואותה תחרות. זה לא מחזיק מים וקורס וכך הגלגל סובב לו.

אז מי היא הפיצה הטובה באמת

כפי שרבים מבינים אין מתנות בחינם, כך גם לגבי איכויות. אם אתם רוצים איכות צריך להבין שהיא מורכבת ממשהו, כך לדוגמה פיצרייה רחובות שמוכרת מגש ב 20 שקלים הרי שאם ננסה לתמחר את המגש ולפרס את המרכיבים שלו ולתמחר אותם נקבל שהעלות לייצור גבוהה בהרבה מהמחיר מכירה, ולכן אם ננסה לחשוב ולהבין נגלה כי המחיר הנמוך חייב לבוא על חשבון משהוא, והמשהו הזה זה המרכיבים. אם כן פיצרייה רחובות איכותית היא חייבת להיות בראש ובראשונה עשויה ממרכיבים איכותיים כמו גבינה אמיתית, בצק עשיר, רוטב מרסק עגבניות אמיתי וכמובן תבלינים טריים, כל אלו נאפים על אבנים בתנור אבנים ייעודי והתוצאה היא בלתי ניתנת להשוואה אל מול פיצות ירודות. אולם יחד עם זאת, יהיו שיסתפקו גם בתוצר שאינו ברמה הגבוהה ביותר ועל כן יש פיצרייה רחובות שמספקות ללקוחות מחיר ולא פיצה.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *