איזו משמעות יש לפיצה?

מכין פיצה

איזו משמעות יש לפיצה?

מי אוהב פיצה? בעצם השאלה שהייתה צריכה להישאל היא מי לא אוהב פיצה? האם קיים מישהו כזה ברחבי העולם, לא נראה לי. אני זוכרת את הפעם הראשונה שטעמתי את המאכל היוצא דופן הזה. כן כן, אני זוכרת אפילו שהייתי בת 5 וזה היה ממש מזמן. אני זוכרת שמשולש הפיצה היה גדול יותר מהראש שלי ולא הבנתי איך אני אמורה להחזיק את המאכל המוזר הזה. אבל, ברגע שלקחתי את הביס הראשון אני חושבת שהתמכרתי כי עד היום הפיצה היא המאכל האהוב עלי מבין כל המאכלים שיצאתי לטעום על פני הכדור הגדול שלנו. לא פשוט לי לכתוב את זה אך אני אוהבת פיצה אפילו יותר מהאוכל המפורסם של אמא שלי. מה יש במאכל הזה שבמקורו היה מאכל של פשוטי העם. מה הופך את הפיצה לשם מוכר בכל בית ובית ללא קשר לתרבות ממנה הגעת. פיצה היא קונצזיוס עולמי שכמעט ובלתי אפשרי לא להסכים איתו.

הפיצה שהחזירה אותי לילדות

אינני זוכרת היכן אכלתי את הפיצה הראשונה שלי כיוון שהייתי ילדה קטנה אך מאז לא הצלחתי לשחזר את הטעם של הפיצה הראשונה שטעמתי. הסתובבתי הרבה ברחבי הארץ בניסיון למצוא את אותו טעם בלתי נשכח של הילדות שלי. לא מזמן נסעתי לבקר חברים ברחובות שהציעו שנזמין פיצה לארוחת ערב. בתור חובבת פיצות מושבעת לא יכולתי לבקש לאכול משהו טעים יותר לארות הערב. כבר זמן מה שאין לי צפיות לגבי מציאת הפיצה שתחזיר אותי ותעניק לי את הטעם של הפיצה הראשונה שאכלתי. אבל כמו שאומרים, כאשר אנחנו לא מצפים, אז זה מגיע. לא תיארתי לעצמי שפיצה ברחובות שאכלתי אצל חברים שנסעתי לבקר תהיה הפיצה עליה חלמתי כל כך הרבה זמן. חברי ביצעו את ההזמנה מפיצרייה בשם פיצה רומא שנמצאת לא רחוק מהבית שלהם. מסתבר שהם מזמינים מפיצה רומא על בסיס שבועי וממש לא מוכנים לשמוע על פיצריות נוספות. הפיצה הגיע באותו הערב וברגע שלקחתי את הביס הראשון, כאילו זינקתי אל העבר. הטעם הנימוח של הגבינה בשילוב עם הרוטב פיצה הספציפי של פיצה רומא העניקו לי את החוויה שכל כך חיפשתי במהלך השנים.

פיצה אותנטית עם טעם ביתי

לאחר שאכלתי את הפיצה של פיצה רומא, היה לי ברור כשמש שאני הולכת לכתוב עליה ולהמליץ לכל אוהבי הפיצה לגשת לשם במהירות האפשרית ולחוות את החוויה שאני חוויתי. פיצה רומא היא פיצה איכותית העשויה ממרכיבים השמורים במערכת. הפיצה נעשית בתוך תנור אבנים מיוחד המעניק לה טעם מעושן וקראנצ’י. חדשות טובות לכל שומרי הכשרות, פיצה רומא הינה פיצרייה כשרה כך שמתאימה לכולם. לסיכום, לאחר שנים רבות של חיפוש, סוף סוף מצאתי את אשר הזיכרון שלי והחך שלי חיפשו יחדיו ולא מצאו. אם טרם יצא לכם לבקר בפיצה רומא, למה אתם מחכים? אם אתם אוהבי פיצה גדולים, מובטחת לכם חוויה טעימה ויוצאת דופן.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *